• śr. 0,8 cm
  • dł. 30 cm
Szczotka do czyszczenia nalewaków do butelek Contacto 5886/080

Szczotka wykonana ze stalowego drutu

  • Szczotka do czyszczenia nalewaków do butelek Contacto 5886/080
  • śr. 0,8 cm
  • dł. 30 cm

Szczotka do czyszczenia nalewaków do butelek Contacto 5886/080

Szczotka wykonana ze stalowego drutu

Szczotka do czyszczenia nalewaków do butelek Contacto 5886/080 to specjalistyczne narzędzie stworzone z myślą o dokładnym i bezpiecznym czyszczeniu elementów o wąskiej średnicy.

Dostępne warianty:
Średnica:
Dostępny w dużej ilości
W magazynie (1–2 dni)
Dostawa już od 13,99 zł
Indeks:
Z031971
6,70 zł netto
8,24 zł brutto

Opis produktu

Precyzyjna konstrukcja do czyszczenia wąskich przestrzeni

Model Contacto 5886/080 wyróżnia się smukłą, wydłużoną konstrukcją, która umożliwia skuteczne czyszczenie trudno dostępnych miejsc. Średnica szczotki 8 mm pozwala na swobodne dotarcie do wnętrza nalewaków, rurek i cienkich przewodów, gdzie standardowe szczotki są nieskuteczne. Dzięki temu szczotka do nalewaków umożliwia dokładne usunięcie osadów, resztek płynów oraz zanieczyszczeń, które mogą wpływać na jakość i bezpieczeństwo serwowanych napojów.

Stalowy drut niklowany – trwałość i stabilność

Rdzeń szczotki Contacto 5886/080 wykonany jest z niklowanego drutu stalowego, który zapewnia wysoką odporność na odkształcenia oraz długą żywotność produktu. Stabilna konstrukcja pozwala na precyzyjne prowadzenie szczotki wewnątrz czyszczonych elementów, bez ryzyka złamania lub utraty kształtu. Stalowy drut niklowany jest odporny na wilgoć i intensywne użytkowanie, co czyni szczotkę idealnym narzędziem do codziennej pracy w gastronomii.

Włosie z białego poliamidu – skuteczne i bezpieczne czyszczenie

Zastosowane w szczotce do czyszczenia butelek Contacto włosie z białego poliamidu skutecznie usuwa osady i zabrudzenia, jednocześnie nie rysując i nie uszkadzając czyszczonych powierzchni. Poliamid charakteryzuje się wysoką odpornością na ścieranie oraz działanie detergentów, co pozwala na zachowanie pełnej funkcjonalności szczotki nawet przy intensywnym użytkowaniu. Szczotka z poliamidowym włosiem doskonale sprawdza się w czyszczeniu elementów mających kontakt z napojami alkoholowymi i bezalkoholowymi.

Praktyczna pętla do zawieszania – wygoda i higiena

Szczotka do czyszczenia nalewaków i rurek została wyposażona w praktyczną pętlę do zawieszania, która ułatwia przechowywanie narzędzia w zasięgu ręki. Zawieszenie szczotki po użyciu sprzyja jej szybkiemu wysychaniu, ogranicza ryzyko namnażania bakterii oraz wspiera utrzymanie porządku w strefie barowej lub kuchennej. To rozwiązanie szczególnie cenione w profesjonalnych środowiskach gastronomicznych.

Cechy produktu i dodatkowe informacje

Informacje podstawowe
Indeks Z031971
EAN 4003625588614
Producent wprowadzający Contacto Bander GmbH,
Gruitener Straße 1,
40699 Erkrath, Niemcy,
[email protected]
Podmiot wprowadzający Contacto Bander GmbH,
Gruitener Straße 1,
40699 Erkrath, Niemcy,
[email protected]

Pliki do pobrania

Inne produkty z tej kategorii

Wczytywanie...