• 12 w zestawie
  • dł. 18,2 cm
Łyżka do bulionu Eternum X-LO E-3090-33-12

Elegancka łyżka do bulionu ze stali nierdzewnej 18/10 o smukłej formie i nowoczesnym wzornictwie

  • Łyżka do bulionu Eternum X-LO E-3090-33-12
  • Łyżka do bulionu Eternum X-LO E-3090-33-12
  • Łyżka do bulionu Eternum X-LO E-3090-33-12
  • 12 w zestawie
  • dł. 18,2 cm

Łyżka do bulionu Eternum X-LO E-3090-33-12

Elegancka łyżka do bulionu ze stali nierdzewnej 18/10 o smukłej formie i nowoczesnym wzornictwie

Łyżka do bulionu Eternum X-LO E-3090-33-12 to wysokiej jakości sztuciec wykonany z wytrzymałej stali nierdzewnej 18/10, przeznaczony do komfortowego spożywania bulionów, consommé oraz lekkich zup. Smukła rękojeść, nowoczesne wzornictwo i lustrzane wykończenie doskonale uzupełniają elegancką zastawę stołową.

Produkt na zamówienie
Czas dostawy 14-21 dni
Dostawa już od 13,99 zł
Indeks:
Z114592
10,85 zł netto
13,35 zł brutto

Opis produktu

Kolekcja X-LO – nowoczesna elegancja w minimalistycznym wydaniu

Linia Eternum X-LO wyróżnia się elegancko uformowaną i niezwykle smukłą rękojeścią, która nadaje sztućcom wyjątkowej lekkości oraz ponadczasowego charakteru. Minimalistyczna stylistyka połączona z subtelną nutą awangardy sprawia, że kolekcja doskonale odnajduje się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacjach stołu.

Wysokiej jakości stal nierdzewna 18/10

Łyżka do bulionu Eternum X-LO została wykonana z wysokogatunkowej stali nierdzewnej 18/10, zawierającej 18% chromu oraz 10% niklu. Chrom zapewnia bardzo dobrą odporność na korozję, natomiast nikiel odpowiada za jasny kolor i efektowny, lustrzany połysk powierzchni.

Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów sztuciec zachowuje swoje walory estetyczne i użytkowe nawet podczas intensywnej eksploatacji w restauracjach, hotelach czy firmach cateringowych.

Komfort podczas serwowania bulionów i lekkich zup

Łyżka do bulionu o długości 18,2 cm została zaprojektowana z myślą o wygodnym spożywaniu bulionów, consommé, kremów oraz innych lekkich zup podawanych w filiżankach lub bulionówkach. Odpowiednio wyprofilowana czasza pozwala wygodnie nabierać płynne potrawy, zapewniając komfort podczas każdego posiłku.

Grubość 3 mm gwarantuje odpowiednią sztywność oraz trwałość sztućca, a ergonomiczna rękojeść sprawia, że łyżka pewnie leży w dłoni i zapewnia wygodę użytkowania zarówno podczas codziennych posiłków, jak i uroczystych przyjęć.

Trwałość, łatwa pielęgnacja i możliwość personalizacji

Sztućce Eternum X-LO zostały stworzone z myślą o wieloletnim użytkowaniu. Łyżkę można bezpiecznie myć w zmywarce, dzięki czemu zachowuje swój wysoki połysk i elegancki wygląd nawet po wielu cyklach mycia.

Producent oferuje również możliwość personalizacji sztućców, między innymi poprzez wykonanie graweru, oraz pokrycia ich odporną na ścieranie powłoką PVD, która zwiększa trwałość powierzchni i pozwala dopasować wygląd sztućców do charakteru lokalu.

Idealny wybór dla restauracji, hoteli i sal bankietowych

Łyżka do bulionu Eternum X-LO E-3090-33-12 doskonale sprawdzi się w restauracjach, hotelach, salach bankietowych, lokalach premium oraz firmach cateringowych. Elegancki design, wysoka jakość wykonania i funkcjonalność sprawiają, że jest doskonałym uzupełnieniem profesjonalnej zastawy stołowej przeznaczonej do serwowania bulionów i lekkich zup.

Dane techniczne

  • Producent: Eternum
  • Linia: X-LO
  • Kod produktu: E-3090-33-12
  • Rodzaj: łyżka do bulionu
  • Materiał: stal nierdzewna 18/10
  • Zawartość chromu: 18%
  • Zawartość niklu: 10%
  • Długość: 18,2 cm
  • Grubość: 3 mm
  • Wykończenie: wysoki połysk
  • Odporność na korozję: tak
  • Możliwość mycia w zmywarce: tak
  • Możliwość pokrycia powłoką PVD: tak
  • Możliwość personalizacji: tak

Cechy produktu i dodatkowe informacje

Informacje podstawowe
Indeks Z114592
EAN 5413521309333
Producent wprowadzający Eternum
Podmiot wprowadzający Eternum

Pliki do pobrania

Inne produkty z tej kategorii

Wczytywanie...