• poj. 1,77 L
Dzbanek Onis Tomgast ON-5260-6

Szklany dzbanek do serwowania napojów

  • Dzbanek Onis Tomgast ON-5260-6
  • poj. 1,77 L

Dzbanek Onis Tomgast ON-5260-6

Szklany dzbanek do serwowania napojów

Dzbanek Onis Tomgast ON-5260-6 to połączenie funkcjonalności, trwałości i klasycznego designu.

Produkt na zamówienie
Czas dostawy (14-21 dni)
Dostawa już od 15,99 zł
Indeks:
Z026875
45,63 zł netto
56,12 zł brutto

Opis produktu

Szkło sodowe – trwałość i estetyka

Dzbanek Tomgast ON-5260-6 został wykonany z wysokiej klasy szkła sodowego, które charakteryzuje się dużą odpornością na zarysowania, uszkodzenia mechaniczne oraz działanie temperatur. Co więcej, szkło to gwarantuje wyjątkową przezierność, dzięki czemu serwowane napoje prezentują się wyjątkowo apetycznie. To idealne rozwiązanie do codziennego użytkowania zarówno w profesjonalnych lokalach, jak i w domowych kuchniach.

Żywotność bez matowienia – nawet do 2000 cykli zmywania

Jedną z kluczowych zalet dzbanka Onis Tomgast jest jego imponująca odporność na matowienie. Dzięki specjalnej strukturze szkła, dzbanek może być myty w zmywarce nawet do 2000 cykli bez utraty swojej przejrzystości. To cecha, która czyni go idealnym wyborem dla restauracji, hoteli i firm cateringowych, gdzie liczy się estetyka oraz łatwość utrzymania czystości.

Ergonomiczny uchwyt i wygoda użytkowania

Duży, wygodny uchwyt dzbanka zapewnia komfortowe użytkowanie, stabilny chwyt i łatwość w nalewaniu napojów. Niezależnie od tego, czy serwujesz wodę przy stole konferencyjnym, czy lemoniadę podczas letniego przyjęcia, ergonomiczna konstrukcja dzbanka gwarantuje pełną kontrolę i wygodę użytkowania.

Uniwersalność zastosowania – idealny do różnych napojów

Dzbanek Tomgast ON-5260-6 jest doskonałym wyborem do serwowania:

  • wody
  • lemoniady
  • mrożonej herbaty
  • soków owocowych
  • koktajli i napojów sezonowych

Dzięki swojej przezroczystości doskonale eksponuje kolor i strukturę napoju, co dodatkowo zwiększa jego atrakcyjność wizualną.

Cechy produktu i dodatkowe informacje

Informacje podstawowe
Indeks Z026875
EAN
Producent wprowadzający TOMGAST sp. z o.o.,
Beskidzka 123/125,
91-610 Łódź, Polska,
[email protected]
Podmiot wprowadzający TOMGAST sp. z o.o.,
Beskidzka 123/125,
91-610 Łódź, Polska,
[email protected]

Pliki do pobrania

Inne produkty z tej kategorii

Wczytywanie...